O společnosti Jerry Fabrics

Jerry Fabrics je obchodní společností se specializací na domácenský textil. Firma byla založena v roce 2002 v České republice. Od té doby se stala na českém a slovenském trhu významným dodavatelem potištěných tkanin a hotových textilní výrobků. Během let svého působení si společnost upevnila silnou pozici i na mezinárodním trhu. V současnosti dodáváme textilní produkty zákazníkům po celé Evropě. Zaměřujeme se především na zakázkový servis. Naším hlavním cílem je uspokojit rozličné požadavky našich klientů. Kromě zakázkové výroby se zaměřujeme i na velkoobchodní prodej z našeho skladu ve Dvoře Králové nad Labem. Skladem držíme zejména sezónní kolekce různorodých licenčních produktů. Dále pak bílé plátno a ubrusovinu v několika šířích, mikrovlákno, česané a mykané atlasgrádly, froté ručníky, osušky a koupelnové předložky.

V oblasti výrobků domácenského textilu jsme nositeli licence širokého portfolia značek. Jako první jsme získali v roce 2009 licenci Disney, o dva roky později přidáváme i populární komiksové a filmové hrdiny Avengers, včetně oblíbeného Spidermana. V součastnosti jsme kromě zmíněných také oficiálními nositeli licence Star Wars, Požárník Sam, Mašinka Tomáš, Máša a Medvěd, Simpsonovi a Pat a Mat. Ve spolupráci s našimi partnery jsme schopni zákazníkům dodávat i produkty jiných celosvětově známých licencí. V našem katalogu proto můžete naleznout i produkty jako My little Pony, Peppa Pig, Tlapková patrola, Emoji aj.

Zboží vyrábíme v rozličných zemích, částečně v tuzemsku, částečně v zahraničí. Významní dodavatelé pocházejí také z textilních velmocí, například z Indie, Pákistánu nebo Číny. Své dodavatele a jejich továrny pravidelně navštěvujeme. Naší hlavní prioritou je garance vysoké kvality výrobků a poskytování profesionálního servisu.